Переговори між Ердоганом і Путіним щодо Сирії тривали майже 6 годин

Переговори між Ердоганом і Путіним щодо Сирії тривали майже 6 годин

Сторони сподіваються на взаєморозуміння в питанні військового конфлікту

Переговори між Ердоганом і Путіним щодо Сирії тривали майже 6 годин
фото kremlin.ru

У Москві завершилися переговори президентів Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана і Росії Владіміра Путіна щодо ситуації в сирійському Ідлібі. Переговори, в яких також участь делегації, тривали 5 годин і 40 хвилин, передає агентство Анадолу.

Путін висловив співчуття Ердогану в зв’язку з загибеллю в Туреччині понад 30 турецьких військових. «На жаль, ніхто, і в тому числі сирійські військовослужбовці, не знали про місце їх (турецьких військових) знаходження. За цей час і сирійська армія зазнала серйозних втрат. Необхідно обговорити всі аспекти того, що відбувається в Сирії з тим, щоб розвиток подій не зашкодив відносинам Туреччини і Росії», – сказав президент РФ.

Президент Туреччини, в свою чергу, висловив надію на те, що підсумки переговорів з російським колегою матимуть позитивний вплив на ситуацію в регіоні і позначаться на позиції Анкари.

За його словами, російсько-турецькі відносини знаходяться сьогодні на найвищому рівні.

«Зв'язки між нашими країнами вийшли на якісно нову стадію, в тому числі в сфері оборони і торгівлі. Розраховуємо на подальше просування діалогу. Звичайно ж, наша основна мета – зміцнити діалог. Вірю в те, що ми досягнемо цього», – сказав Ердоган.

До цієї зустрічі в Москві й Анкарі відбулися три раунди переговорів між країнами на рівні експертів, але досягти домовленостей за їх підсумками не вдалося. Президенти також обговорювали по телефону ескалацію конфлікту.

Нагадаємо, 27 лютого Туреччина почала операцію «Весняний щит» після того, як стало відомо про загибель понад 30 турецьких військових в результаті авіаудару сирійських сил. За даними Міноборони Туреччини, з початку операції убито більше 3 000 сирійських солдатів.

Раніше Ердоган у промові до нації заявив, що втрати Башара Асада в Сирії – це тільки початок, і що метою військового наступу Туреччини не є Росія чи Іран.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло