Захворіло у світі
6,089,705
Померло у світі
369,651
Вилікувалось у світі
2,583,061
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Син Януковича через суд оскаржуватиме продовження санкцій ЄС

Син Януковича через суд оскаржуватиме продовження санкцій ЄС

Син президента-утікача вважає їх політично мотивованими

Син Януковича через суд оскаржуватиме продовження санкцій ЄС
фото focus.ua

Продовження санкцій ЄС суперечить рішенню Європейського суду про їх скасування та буде оскаржене в суді справедливості ЄС. Про це заявила пресслужба сина експрезидента України Віктора Януковича Олександра, передає Інтерфакс-Україна..

«Рішення Ради ЄС про продовження санкцій відносно Олександра Януковича не має під собою реальних підстав, а є політично мотивованим. Дане рішення суперечить і виглядає абсурдним на тлі рішень Європейського суду, який визнав введені санкції відносно Олександра Януковича незаконними і безпідставними, і постановив скасувати їх», – вказується в заяві, оприлюдненій прес-службою Януковича.

Як повідомлялося, в 2014 році Генеральна прокуратура України почала кримінальне провадження за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 50 млн грн групою компаній МАКО, і зокрема дочірнім підприємством «Артемівськ Вайнері», акціонером якого є Янукович.

У заяві стверджується, що справа є повністю сфальсифікованими з метою «рейдерського захоплення активів Олександра Януковича».

«Підтвердженням відсутності у українських правоохоронних органів жодних обґрунтованих звинувачень і доказів протизаконних дій Олександра Януковича є те, що в 2015 році Інтерпол виключив Олександра Януковича зі списку розшукуваних осіб у зв'язку з політичним характером його переслідування в Україні і видалив всю інформацію про нього зі своєї бази даних», – підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо: спочатку депутати, а потім Рада ЄС затвердили рішення продовжити ще на рік, до 6 березня 2021 року санкції щодо екс-президента України Віктора Януковича і його соратників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті