Київ може залишитись без газу – Оператор ГТС

Київ може залишитись без газу – Оператор ГТС

«Київгаз» єдиний з 44 облгазів не уклав договір з ОГТСУ

Київ може залишитись без газу – Оператор ГТС
фото tsoua.com/

Оператор газотранспортної системи України заявив, що станом на сьогодні «Київгаз» залишився єдиним облгазом, який не уклав договір на транспортування газу, як того вимагає закон.

«Відповідно до Кодексу ГТС Оператор ГТС повинен припинити транспортування газу до мереж Київгазу, що в результаті спричинить зупинку газопостачання для всіх споживачів в столиці», – йдеться в повідомленні пресслужби ОГТСУ.

Компанія зазначила що ще в грудні минулого року надіслала «Київгазу» для підписання проєкт договору на транспортування. Однак у відповідь отримала відредагований варіант угоди разом з протоколом розбіжностей, які докорінно змінюють типовий договір і тим самим створюють дискримінаційні умови у відношенні до інших учасників ринку.

«З метою недопущення енергетичного колапсу в місті Києві  Оператор ГТС України звернувся до НКРЕКП з вимогою здійснити перевірку дотримання Київгазом ліцензійних умов провадження діяльності з розподілу природного газу, а саме – щодо наявності в цього оператора ГРМ чинного договору з ОГТСУ на транспортування газу у відповідності до типового договору», – наголосила пресслужба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло