ARX виплатила своїм клієнтам у 2019 році близько 990 млн грн
Реклама

ARX виплатила своїм клієнтам у 2019 році близько 990 млн грн

Майже дві третини виплат – відшкодування збитків за полісами страхування наземного транспорту

Цей матеріал також доступний російською
ARX виплатила своїм клієнтам у 2019 році близько 990 млн грн

Страхова компанія ARX у 2019 році виплатила своїм клієнтам близько 990 млн грн страхових відшкодувань. Загальний обсяг страхових виплат збільшився на 12% у порівнянні з минулим роком. В середньому компанія щоденно виплачує близько 4 млн грн.

Із загальної суми виплат більше ніж 728 млн грн виплачено фізичним особам, що на 8% більше, ніж у 2018 році. Серед виплат лідирують виплати за полісами страхування наземного транспорту – сума склала понад 616 млн грн. Друге місце належить виплатам за полісами медичного страхування – понад 159 млн грн. На третьому місці – виплати ОСЦПВ, понад 92 млн грн.

Страхова компанія ARX є лідером за загальним обсягом страхових премій на страховому ринку та має дуже високий рівень задоволеності клієнтів. Наприклад, в автострахуванні він становить 92-93%, або 4,7 бала з 5 можливих.

У цілому компанія ARX, що надає послуги ризикового страхування, приросла за 12 місяців 2019 року на 22%, в абсолютному вираженні приріст страхових премій склав 408 млн грн. Сума валових страхових премій за підсумками 2019 року склала близько 2,3 млрд грн.

Андрій Перетяжко, голова правління страхової компанії ARX зазначає наступне:
«Стратегія компанії та підходи до ведення бізнесу залишаються незмінними вже понад 10 років, і вони довели свою ефективність. Основний акцент – ARX завжди повинна входити до топ-3 найбільших страховиків, фокусуючись на високому рівні сервісу та на якісному андерайтингу. При цьому компанія буде продовжувати дотримуватися консервативної ризикової політики».

Кількість клієнтів компанії ARX становить близько 1 млн. Компанія представлена 70-ма офісами в усіх великих містах України, має 1530 страхових агентів, 90 операторів КЦ та МА партнерських офісів, 360 СТО партнерської мережі з гарантією якості ремонту.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію