Коронавірус у світі: головне на 11 березня

Коронавірус у світі: головне на 11 березня

Погіршилася ситуація в Південній Кореї, європейські країни закривають авіасполучення з Італією

Коронавірус у світі: головне на 11 березня
фото DR

За оновленими даними Center for Systems Science and Engineering (CSSE), загальна кількість інфікованих коронавірусом COVID-19 у всьому світі зросла до 119 132 людей. Зафіксовано 4284 летальних випадки.

* Кількість випадків зараження коронавірусом у США перевищила тисячу осіб і досягла 1037 чоловік, згідно з оновленими даними gisanddata.maps.arcgis.com. В Сполучених Штатах через коронавірус померла 31 людина – 21 в штаті Вашингтон, троє в Каліфорнії, двоє у Флориді і кілька в Нью-Джерсі і Південній Дакоті.

«Ми б хотіли, щоб країна усвідомила, що як нація ми не можемо робити ті речі, які робили кілька місяців тому», – сказав директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань Ентоні Фаучи.

Раніше стало відомо, що президент США Дональд Трамп хоче звільнити жителів від податків на зарплату до кінця року для пом'якшення наслідків коронавірусу. Крім того, готується цілий пакет заходів зі стимулювання економіки.

* Південна Корея у середу повідомила про стрибок у кількості нових випадків інфікування, коли за один день було виявлено 242 нових випадки серед працівників одного з колл-центрів. До цього 11 днів поспіль кількість інфікованих скорочувалася. Тепер же влада очікує нового спалаху епідемії.

Загальна кількість захворювань на коронавірус у Південній Кореї досягла 7 755. Кількість загиблих збільшилася до 60.

* У Німеччині підтверджено 1200 випадків захворювання коронавірус.

* Іспанія - кількість підтверджених випадків зараження коронавірусів зросла до 1674. З них 101 особа знаходиться в критичному стані в реанімації. Померли 36 осіб. Влада Іспанії закрила авіасполучення з Італією, закрила школи в уражених регіонах і закликала громадян не брати участь в масових заходах.

* У Італії зареєстровано 10149 випадків захворювання COID-19. З них 977 – за останні 24 години. Загальна кількість загиблих склала 631 людини. З них 168 – за минулу добу.

Італійський уряд заморозив іпотечні платежі на тлі коронавірусу. Виплати по іпотечних кредитах в Італії повинні бути припинені «як для окремих осіб, так і для домогосподарств», заявили в уряді.

Франції коронавірусом заразилися 1784 людини. Жертвами хвороби стали 33 людини. Вірус виявлено у міністра культури Франції Франка Ріестера. Ріестер знаходиться на домашньому карантині. Влада встановлює коло осіб, з якими контактував міністр.

* Португалія. Кількість випадків зараження зросла до 41. Найбільше випадків захворювання зареєстровано на півночі країни – 27, ще 10 випадків припадають на столичний регіон.

* У Норвегії кількість заражених  коронавірусноюінфекцією COVID-19 зросла до 400.

* Словенія закрила кордон з Італією для протидії поширення коронавірусу.

* У Великобританії зафіксовано шосту смерть від коронавірусу, кількість заражених зросла до 373. Заступниця міністра охорони здоров’я країни Надін Дорріс повідомила, що у неї діагностували коронавірус, передає BBC. За словами Дорріс, через це вона самоізолюється вдома. На даний час медичні служби відстежують всі її контакти.

.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло