Олімпійські ігри в Токіо можуть бути перенесені через коронавірус
Якщо епідемія не стихне до літа, проведення настільки масового спортивного заходу буде неможливим

Проведення запланованої на 2020 рік Олімпіади в Токіо може бути перенесено на рік-два через поширення по всьому світу коронавірусу Covid-19, повідомила газета Wall Street Journal, посилаючись на заяву члена Олімпійського комітету Японії Харуюкі Такахаші. Про це пише FinMarket.
«Я не думаю, що Ігри будуть скасовані, однак швидше за все буде перенесення термінів. У Міжнародного олімпійського комітету виникнуть проблеми, якщо Ігори будуть скасовані. Тільки права американського ТБ дають МОК величезну суму», – сказав співрозмовник видання.
Офіційно японський Олімпійський комітет поки що не коментував цю заяву, проте раніше він неодноразово оголошував, що Олімпіада відбудеться в липні-серпні 2020 року, як і планувалося.
Станом на ранок 11 березня в світі налічується 119 132 інфікованих коронавірусом, кількість померлих наближається до 4300 осіб.
В Японії з урахуванням пасажирів і членів екіпажу круїзного лайнера, що стоїть на карантині в Йокогамі, зареєстровано 1250 випадків захворювання, 24 летальних випадки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].