Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Під час чергового засідання ТКГ сторони домовились про «новий механізм» врегулювання конфлікту

Під час чергового засідання ТКГ сторони домовились про «новий механізм» врегулювання конфлікту

Козак анонсував прямі переговори між ОРДЛО та Києвом

Під час чергового засідання ТКГ сторони домовились про «новий механізм» врегулювання конфлікту
фото: Facebook Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

11 березня в Мінську відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, на якому були присутні керівник Офісу президента України Андрій Єрмак і заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

Як повідомляє пресслужба президента, сторонам вдалось досягти домовленостей щодо: питання обміну утримуваними особами; питання розведення сил і засобів; питання одночасного відкриття КПВВ у населеному пункті Золоте і населеному пункті Щастя, питання запровадження Консультативної ради.

Представник Росії Козак, як повідомляє «РБК» після зустрічі анонсував появу «нового механізму» врегулювання конфлікту на Донбасі. Пропонується створити «діалоговий майданчик за участю представників« нормандського формату »(Німеччина, Росія, Україна, Франція), сторін конфлікту», тобто Донбасу.

МЗС так званої «ДНР», за даними ТАСС, підтвердило, що новий майданчик означає початок прямого діалогу між Донбасом і Україною, як того вимагають Мінські угоди.

РосЗМІ вдалось дізнатись від власних джерел, що до ради увійдуть до десяти представників від Києва, самопроголошених «Л/ДНР», Росії, а також Німеччини та Франції.

 Співрозмовник в офісі Зеленського у відповідь на питання, чи буде Київ вести переговори з невизнаними республіками, відповів, що новий орган «консультуватиме і даватиме рекомендації» учасникам переговорів.

Наступна зустріч запланована на 25 березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті