Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
У дружини прем’єр-міністра Канади підтвердився коронавірус

У дружини прем’єр-міністра Канади підтвердився коронавірус

Трюдо пішов на двотижневий карантин

У дружини прем’єр-міністра Канади підтвердився коронавірус
Instagram sophiegregoiretrudeau

Дружина прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо заразилася коронавірусом. Про це повідомив прес-секретар глави канадського уряду.

 «Після рекомендацій медиків Софі Грегуар-Трюдо пройшла тест на COVID-19. Результати виявилися позитивними», – сказав він. За словами Ахмада, дружина прем'єр-міністра буде перебувати в ізоляції.

«Вона почувається добре, вживає всіх заходів обережності, і у неї незначні симптоми захворювання», – уточнив прес-секретар.

Ахмад також повідомив, що прем'єр Трюдо почуває себе добре і у нього немає симптомів захворювання, але так само, як і його дружина, протягом 14 днів голова уряду буде перебувати на домашньому карантині.

«За порадою лікарів він не буде проходити тест [на коронавірус] на даному етапі, так як у нього немає симптомів [захворювання]. З тих же причин лікарі наголошують, що немає ніякої загрози тим людям, з ким він контактував останнім часом», – зазначив прес-секретар.

У повідомленні наголошується, що Трюдо продовжить повною мірою виконувати свої обов'язки і в п'ятницю звернеться до нації із заявою. З 12 березня Трюдо все особисті зустрічі проводить в телефонному режимі.

У Канаді першого інфікованого вірусом виявлено 25 січня. На даний момент вірус виявлено у 138 осіб, одна людина померла. Більшість інфікованих прибули в країну з Китаю, Ірану та Єгипту. За даними Міністерства охорони здоров'я Канади, 79% хворих – це люди старші 40 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті