Захворіло у світі
21,173,009
Померло у світі
764,744
Вилікувалось у світі
13,279,850
Захворіло в Україні
89,719
Померло в Україні
2,044
Вилікувалось в Україні
47,430
Про прямі переговори з так званими ОРДЛО мова не йде — Єрмак

Про прямі переговори з так званими ОРДЛО мова не йде — Єрмак

Керівник ОП наголосив, що Україна не створює правового поля для представників окупованих територій

Про прямі переговори з так званими ОРДЛО мова не йде — Єрмак
Фото: УНІАН

Керівник Офісу Президента (ОП) Андрій Єрмак заявив, що створення консультативної ради в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи (ТКГ) не передбачає прямих перемовин з представниками так званих ОРДЛО або врегулювання їх правового статусу. Про це він заявив на брифінгу в ОП у п'ятницю, 13 березня.

«Хочу підкреслити, з повною відповідальністю, що ніяких кроків, які б сьогодні створювали правове поле для представників так званих ОРДЛО, їх визнання, не існує. Ніяких прямих переговорів – про це мова не йде» – наголосив Єрмак.

Він пояснив, що платформа буде створена в якості дорадчого органу, аби громадяни України, які проживають сьогодні як на контрольованій, так і на неконтрольованій території України, могли обговорювати питання, узгоджениі в пакеті мінських домовленостей.

Нагадаємо: ТКГ на зустрічі в Мінську 11 березня уклала домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача виступає нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті