Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Українські вантажівки зможуть повернутись з ЄС по гуманітарному коридору

Українські вантажівки зможуть повернутись з ЄС по гуманітарному коридору

Гуманітарний коридор буде діяти за маршрутом Словенія–Хорватія–Сербія–Румунія

Українські вантажівки зможуть повернутись з ЄС по гуманітарному коридору
Фото: apimages.com

Українські вантажівки зможуть повернутись до України по гуманітарному коридору з супроводом за маршрутом Словенія–Хорватія–Сербія–Румунія. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

«Перевізників, які готові рухатись у гуманітарному коридорі, просимо терміново направити інформацію про назву компанії та номер транспортного засобу на адресу avtodep@mtu.gov.ua», – зазначається в повідомленні.

У відомстві також наголосили, що угорська сторона ухвалила рішення щодо забезпечення в подальшому безперебійного транзиту.

«Наразі розробляється і найближчим часом буде оприлюднено детальний алгоритм і вимоги щодо здійснення такого транзиту», – додали в міністерстві.

У повідомленні зазначається, що 12 транспортних засобів, які знаходилися на словенсько-угорському кордоні, успішно його перетнули та прямують до України.

Нагадаємо: Рада національної безпеки і оборони України з 17 березня закриває пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення через коронавірус. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті