Захворіло у світі
12,910,357
Померло у світі
569,128
Вилікувалось у світі
7,116,957
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Голлівуд може втратити до $20 млрд через масове перенесення прокату фільмів

Голлівуд може втратити до $20 млрд через масове перенесення прокату фільмів

Крім того, призупиняються зйомки і кіновиробництво багатьох нових стрічок

Голлівуд може втратити до $20 млрд через масове перенесення прокату фільмів
фото imdb.com

За даними The Hollywood Reporter, через спалах коронавірусу Голлівуд може втратити близько $20 млрд, оскільки зараз кінотеатри масово переносять покази фільмів.

В даний час фінансові втрати американської кіноіндустрії вже склали $7 млрд через перенесення кінопрокату деяких стрічок.

12 березня відбулася лондонська прем'єра фільму «Мулан», однак відразу після цього режисер Нікі Каро отримав дзвінок з Лос-Анджелеса від продюсерів фільму: було вирішено скасувати європейський прокат і промокампанію – це стало неможливим після того, як президент США Дональд Трамп оголосив заборону на поїздки в Європу.

Попередні оцінки показують, що цей удар буде відрізнятися від усього, що Голлівуд переживав раніше, і втрати значно перевищують одинадцятизначну позначку.

В даний час глобальна прокатна каса вже недорахувалася $7 млрд. З урахуванням березня, квітня і травня, упущена виручка зросте ще на $10 млрд, а загальні втрати складуть не менше $17 млрд.

Перенесення прокату фільму про Джеймса Бонда «Немає часу вмирати» на листопад, за підрахунками, обійдеться в $30-50 млн, враховуючи, що рекламна промо-кампанія оплачується заздалегідь. Різке перенесення прокату фільму «Тихе місце» з Емілі Блант всього за вісім днів до релізу обійдеться Paramount приблизно в $30 млн.

Крім того, виробництво значної кількості високобюджетних фільмів перервано. У п'ятницю Disney оголосив, що він «призупинить» ряд зйомок на «короткий час», в тому числі «Шан-Чі» студії Marvel і «Легенду десяти кілець», яка знімається в Австралії, а також «Русалоньку».

Джерела повідомляють, що зупинка виробництва таких фільмів, як «Шан-Чі» і «Русалочка», обійдеться Діснею в $300-350 000 на день.

Warner Bros. призупинили зйомки біографічного фільму про Елвіса Преслі, також запланованого для зйомок в Австралії, після того як Тома Хенкс захворів на коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті