Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Прокуратура США зняла звинувачення проти компанії Пригожина щодо втручання у вибори

Прокуратура США зняла звинувачення проти компанії Пригожина щодо втручання у вибори

Судовий процес проти компанії мав розпочатися через місяць

Прокуратура США зняла звинувачення проти компанії Пригожина щодо втручання у вибори
фото DR

Федеральний суддя в США в понеділок задовольнив клопотання прокурорів про припинення кримінальної справи проти компанії «Конкорд» російського бізнесмена Євгенія Пригожина, якого через близьку дружбу з російським президентом називають «поваром Путіна».

«Конкорд» звинувачували у фінансуванні пропагандистської операції для втручання в американські президентські вибори 2016 року, щоб сприяти перемозі президента Дональда Трампа, пише Reuters.

Зазначається, що міністерство юстиції США зняло одне зі звинувачень проти російської фірми. Приголомшливий розворот стався за кілька тижнів до того, як справа мала розглядатися в суді.

Сторона звинувачення вважає, що «в світлі недавніх подій і зміни балансу доказів уряду через визначення класифікації, а також інших фактів, описаних більш докладно в секретному додатку до цієї пропозиції, Уряд дійшов висновку, що подальший розгляд щодо російської компанії «Конкорд» без її присутності в Сполучених Штатах не сприяє ні інтересам правосуддя, ні безпеки країни».
Мін'юст США просить суд зняти перше з восьми звинувачень – змова з метою шахрайства проти США.
Прокуратура також зазначає, що «Конкорд активно й агресивно використовує американську судову систему для збору інформації про те, як Сполучені Штати виявляють і запобігають іноземному втручанню у вибори».
Решта звинувачень – змова з метою здійснення шахрайства з використанням грошей і банківське шахрайство, а також розкрадання персональних даних при обтяжуючих обставинах – залишаються в силі.

Між тим американські спецслужби попередили, що РФ знову втручатиметься у вибори, щоб переміг Трамп – ця інформація коштувала посади в.о. директора Національної розвідки США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті