Європейські акції пішли в мінус попри масштабні заходи стимулювання США

Європейські акції пішли в мінус попри масштабні заходи стимулювання США

Індекс STOXX 600 знизився на 3,5%

Європейські акції пішли в мінус попри масштабні заходи стимулювання США
фото www.flickr.com/photos/kiwi2/2703630021

Європейські акції знизилися в середу, оскільки страхи з приводу триваючого глобального поширення коронавірусу затьмарили масштабні заходи стимулювання в США, спрямовані на підтримку бізнесу і стримування економічного збитку від пандемії. Про це повідомляє Reuters.

Пан’європейський індекс STOXX 600 знизився на 3,5% , при цьому лондонський FTSE 100 і німецький DAX впали майже на 4%, французький САС 40 – на 5%.  Іспанський IBEX 35 та італійський FTSE MIB втратили по 3,14% та 1,67% відповідно.

Аналітики JP Morgan сказали в середу, що руйнівний удар по авіаіндустрії від фактичного припинення поїздок по світу пошириться також на європейську сферу цивільної авіації, відправивши акції німецького виробника авіадвигунів MTU Aero Engines вниз на 15%.

Нагадаємо: адміністрація президента ДональдаТрампа у вівторок закликала до прийняття пакету заходів стимулювання на суму $1 трлн, який може включити прямі виплати в розмірі $1000 деяким американцям, щоб пом'якшити економічні збитки від спалаху коронавірусу, в результаті якої в країні загинуло понад 100 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло