«Скоро ви отримаєте гроші»: Трамп обіцяє компенсації американцям, постраждалим від вірусу
Тисячі людей втрачають роботу через закриття готелів, ресторанів, розважальних закладів

Президент США Дональд Трамп запевнив американців, які залишилися без роботи, в тому, що їх втрати будуть компенсовані.
«Звертаюся до тих людей, які зараз залишилися без роботи через важливі і необхідні заходи стримування (поширення коронавірусу), наприклад, закриття готелів, барів і ресторанів: скоро ви отримаєте гроші. Буйство китайського вірусу – не ваша вина! Будемо сильнішими, ніж будь-коли!», – написав президент США в своєму Twitter.
For the people that are now out of work because of the important and necessary containment policies, for instance the shutting down of hotels, bars and restaurants, money will soon be coming to you. The onslaught of the Chinese Virus is not your fault! Will be stronger than ever!
– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) March 18, 2020
Як пише washingtonpost.com, тисячі громадян США втратили роботу через поширення коронавірусу. Спалах захворювання «завдав шкоди економіці США і завів промисловість у глухий кут». Звільнення в зв'язку з поширенням захворювання можуть призвести до «стрімкого перелому» в розвитку економічних показників країни, зазначає видання.
У США через коронавірус звільняють робітників у портах і пекарнях, вантажників, співробітників турагентств і сфери розваг. Роботу найчастіше втрачають фрілансери, переважно молодь.
У зв'язку з різким зниженням продажів кількість звільнень зросте. Невизначеність в економіці висока, і оскільки люди втрачають роботу або бояться цього, вони скорочують витрати ще більше, що позначається на економіці США.
Зокрема, стало відомо, що Boeing припиняє набір співробітників і вживає заходів, покликаних скоротити витрати на тлі поширення захворювання.
Мережа ресторанів McDonald's припинила обслуговувати клієнтів у залах своїх закладів, тепер їжу діють тільки з собою або відправляють службою доствки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].