Українська Revel Laboratory друкуватиме клапани для апаратів ШВЛ

Українська Revel Laboratory друкуватиме клапани для апаратів ШВЛ

Компанія просить зв'язатися з нею лікарні, які відчувають перебої з поставками клапанів

Українська Revel Laboratory друкуватиме клапани для апаратів ШВЛ
Фото: Facebook Давид Ставніцер

Українська інноваційна компанія Revel Laboratory з огляду на дефіцит клапанів для апаратів штучної вентиляції легень на тлі пандемії коронавірусу переводить роботу своїх 3D-принтерів на друк таких клапанів. Про це повідомив у Facebook співвласник компанії Давид Ставніцер.

«Важкі часи вимагають інноваційних рішень. Саме з цього Revel Laboratory переводить всі свої 3D принтери на виробництво клапанів для ШВЛ», – йдеться у повідомленні.

За його словами, дане рішення вигадали італійські колеги з Isinnova. Цей клапан дозволяти під’єднувати одразу 2 пацієнта на один апарат ШВЛ.

«Ми вже зв’язались з CEO Isinnova Cristian Fracassi і скоро отримаємо технічні характеристики і 3D моделі необхідних клапанів», – зазначив Ставніцер.

Компанія Revel Laboratory просить зв'язатися з нею лікарні, які відчувають перебої з поставками клапанів або необхідність в додаткових поставках.

Нагадаємо: засновник та генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск в коментарях під одним зі своїх постів заявив, що готовий перепрофілювати свої заводи на випуск апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), якщо у цьому буде потреба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло