Брак медикаментів та апаратів ШВЛ у Нью-Йорку стане відчутним вже за 10 днів – мер

Брак медикаментів та апаратів ШВЛ у Нью-Йорку стане відчутним вже за 10 днів – мер

Саме цей штат став епіцентром вірусу в США

Брак медикаментів та апаратів ШВЛ у Нью-Йорку стане відчутним вже за 10 днів – мер
Білл де Блазіо
фото www.flickr.com/photos/kevdia/10632385465/

Мер Нью-Йорка попередив, що епідемія коронавірусу в місті стане ще масштабнішою, в той час як запаси необхідних медикаментів добігають кінця. Про це повідомляє ВВС.

«Брак почне відчуватися вже через 10 днів, – заявив Білл де Блазіо. – Якщо ми не дістанемо додаткові апарати штучної вентиляції легенів, люди почнуть вмирати».

Штат Нью-Йорк став епіцентром коронавірусу в Америці, там зареєстрована майже половина з усіх випадків захворювання в країні. Зараз на Нью-Йорк припадає близько 5% всіх випадків зараження Covid-19 в світі.

«Американці заслуговують дізнатися сувору правду, – сказав де Блазіо. – Ситуація лише погіршується, так що в квітні і травні буде куди важче».

У п'ятницю президент США Дональд Трамп схвалив декларацію про надзвичайну ситуацію в Нью-Йорку, що дозволить виділити штату мільярди доларів федеральної допомоги.

Однак мер Нью-Йорка продовжує критикувати адміністрацію за неадекватну, на його думку, реакцію на те, що відбувається.

«Я скажу прямо: якщо президент не вживе заходів, то помруть люди, які інакше могли б вижити, – заявив він – Це буде найбільша національна криза з часів Великої депресії».

Тим часом лікарі Нью-Йорка скаржаться, що запаси медикаментів добігають кінця, а працівникам охорони здоров'я, які мають безпосередній контакт з хворими, не вистачає засобів захисту. З такими ж проблемами зіткнулися і в інших штатах, і губернатори просять федеральний уряд надати необхідні запаси.

У Каліфорнії лікарні повинні будуть обмежити здачу аналізів на коронавірус. А лікарня в штаті Вашингтон, де був зареєстрований осередок коронавірусу, поскаржилася, що до квітня у неї закінчаться апарати штучного дихання.

Нагадаємо:міністр фінансів США Стівен Мнучін пообіцяв американським родинам одноразові виплати обсягом у $3000  зв’язку з епідемією коронавірусу. 

Як повідомлялось, днями США вийшли на третє місце у світі за кількість захворівших на коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло