«Суспільство і правоохоронні органи дадуть оцінку політикам, які продали маски за кордон» – Зеленський

«Суспільство і правоохоронні органи дадуть оцінку політикам, які продали маски за кордон» – Зеленський

Президент України звернувся до нації в зв’язку з епідемією коронавірусу

«Суспільство і правоохоронні органи дадуть оцінку політикам, які продали маски за кордон» – Зеленський
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський у понеділок 23 березня звернувся до громадян України у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусу COVID-19. Відеозвернення розміщене на сторінці Офісу президента у Facebook.

Зокрема Зеленський повідомив, що український військовий літак доправив з Китаю тест-системи полімеразної ланцюгової реакції, експрес-тести, апарати штучної вентиляції легень, медичні маски, захисні костюми та інші засоби боротьби з COVID-19.

Звернення Володимира Зеленського щодо повернення українського військового борту з Китаю.

Володимир Зеленський повідомив про повернення українського військового борту, що доправив з Китаю тест-системи полімеразної ланцюгової реакції, експрес-тести, апарати штучної вентиляції легень, маски, захисні костюми та інші засоби боротьби з COVID-19. Глава держави наголосив: отриманий вантаж буде розподілено по всіх регіонах України. Він надійде до лікарень, лабораторій, до поліцейських, прикордонників та військових. Також Президент подякував медикам, прикордонникам, поліцейським, працівникам Укрпошти, соціально відповідальному бізнесу й волонтерам – усім тим, хто став на передову боротьби з коронавірусом. Насамкінець Володимир Зеленський висловив особливу подяку військовим, що боронять кордони на сході України. «Сьогодні весь інформаційний простір заповнений темою коронавірусу. Але захист України залишається нашим пріоритетом», – зазначив Президент.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 23 березня 2020 р.

Глава держави наголосив, що отриманий вантаж буде розподілено по всіх регіонах України. Він надійде до лікарень, лабораторій, до поліцейських, прикордонників та військових. Очікуються також поставки з Південної Кореї і Німеччини.

«Звертаюся до політиків. Хайпувати на коронавірусі в цей час – прирівнюється до мародерства. Всім рекомендовано носити маски, але коронавірус знімає маски з людей: хтось готовий допомагати людям, а хтось намагається спекулювати і продавати маски за кордон. Ці дії отримають не тільки моральну оцінку суспільства, але й юридичну оцінку відповідних правоохоронних органів», – сказав президент.

Він повідомив, що Кабмін сьогодні заборонить відключати електрику для населення і розробить програму кредитних канікул. За незаконний експорт медичних товарів буде кримінальна відповідальність.

«Вчора я говорив з директором МВФ. Наші партнери – МВФ, Світовий банк і ЄБРР – готові допомагати Україні», – наголосив Зеленський.

Також він повідомив, що якщо в цей період комунальні платежі будуть сплачені пізніше – на них не буде нараховуватися пеня.

Також президент подякував медикам, прикордонникам, поліцейським, працівникам Укрпошти, соціально відповідальному бізнесу й волонтерам – усім тим, хто став на передову боротьби з коронавірусом.

І особливу подяку він висловив військовим, що боронять кордони на сході України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло