Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
ЄІБ планує надати Україні 40 млн євро на боротьбу з коронавірусом

ЄІБ планує надати Україні 40 млн євро на боротьбу з коронавірусом

Мінрегіон отримав від ЄІБ план дій щодо надання обговореної позики

ЄІБ планує надати Україні 40 млн євро на боротьбу з коронавірусом
Фото: УНІАН

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) планує надати Україні позику в обсязі 40 млн євро в рамках діючого проєкту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», відкритого в 2014 році, задля проведення необхідних заходів з подолання коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба міністерства розвитку громад та територій.

«Ці кошти позики від Європейського інвестиційного банку будуть направлені на придбання необхідного медичного обладнання. Мінрегіон вже працює з МОЗ щодо переліку обладнання, яке маємо закупити на ці кошти», –  йдеться в повідомленні з посиланням на слова міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

У пресслужбі зазначають, що 23 березня Мінрегіон отримав від ЄІБ план дій щодо надання обговореної позики, наразі сторони узгоджують деталі та терміни співробітництва.

Нагадаємо: президент Володимир Зеленський обговорив із директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіною Георгієвою збільшення суми фінансової допомоги Україні з боку Фонду в зв'язку з поширенням коронавірусу та його впливом на економіку країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті