Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
IKEA може скоригувати терміни запуску в Україні через пандемію коронавірусу

IKEA може скоригувати терміни запуску в Україні через пандемію коронавірусу

Компанія розраховувала запустити e-commerce в Україні навесні 2020 року

IKEA може скоригувати терміни запуску в Україні через пандемію коронавірусу
фото www.flickr.com/photos/technochick/167441060

Найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, шведська компанія IKEA, аналізує наступні кроки та можливі дати запуску бізнесу в Україні у зв'язку з пандемією СOVID-19.

«Ми підтверджуємо свою прихильність Україні і плани по виходу на український ринок, проте у зв'язку з пандемією коронавірусу аналізуємо можливі тимчасові рамки і наступні кроки», – йдеться в офіційній відповіді IKEA на запит Інтерфакс-Україна.

До цього рітейлер анонсував наміри запустити e-commerce в Україні навесні-2020.

«Протягом цієї надзвичайної ситуації IKEA по всьому світу дотримується вказівок відповідних органів державної влади та Всесвітньої організації охорони здоров'я, адже безпека співробітників, покупців і партнерів є безумовним пріоритетом. Цей принцип залишається для нас ключовим і в роботі на українському ринку», – наголошується в коментарі .

Як повідомляв Mind, раніше IKEA планувала  відкрити 4 магазини в Києві, однак пізніше змінила свої плани через затримку будівництва ТРЦ Ocean Mall.

Влітку-2019 IKEA оголосила про запуск офіційного веб-сайту для українських споживачів і набір персоналу для роботи в першому магазині міського формату в Києві (близько 100 працівників). Відкриття магазину було заплановано на кінець 2019 року, проте в кінці року заявила, що вирішила спочатку запустити електронну комерцію (весна 2020 року), а після цього – фізичний магазин.

IKEA – одна з найбільших в світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури. IKEА Group є найбільшим в світі рітейлером товарів для дому з 367 магазинами у 30 країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті