«Нова пошта» запустила послугу доставки ліків по всій Україні

«Нова пошта» запустила послугу доставки ліків по всій Україні

До цього компанія в тестовому режимі запустила послугу доставку продуктів в Дніпропетровській області

«Нова пошта» запустила послугу доставки ліків по всій Україні
фото пресслужба «Нова пошта»

У зв’язку із тим, що напередодні, 23 березня, уряд України дав дозвіл українським поштовим операторам доставляти лікарські засоби, «Нова пошта» вирішила запустити нову послугу доставки ліків по всій Україні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Із введенням карантину та транспортними обмеженнями держава наполегливо рекомендує українцям залишатися вдома. В таких умовах всім нам реально важко. Ми вже запустили тестову доставку продуктів харчування по Дніпропетровській області і вітаємо рішення уряду, яке дозволяє нам надати зручну послугу доставки ліків», – говорить Олександр Бульба, директор «Нова пошта».

Доставка буде здійснюватися по всій території України у відділення «Нової пошти», поштомати, або кур’єрами. Наразі послуга здійснюватиметься у співпраці з інтернет-порталом Liki 24, в подальших планах – долучити й інших партнерів, які продають ліки.

В повідомленні пресслужби наголошується, що мова йде про доставку лікарських засобів та супутніх товарів і не розповсюджується на наркотичні засоби, психотропні речовини, сильнодіючі та отруйні лікарські засоби, виготовлення та зберігання яких в Україні заборонено.

Нагадаємо: днями Компанії Rozetka, АТБ та Нова Пошта запустили доставку продуктів харчування додому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті