Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Британська Regal Petroleum купила «Аркона Газ-Енергія» за понад $8,5 млн

Британська Regal Petroleum купила «Аркона Газ-Енергія» за понад $8,5 млн

«Аркона Газ-Енергія» володіє ліцензією на дослідницько-промислову розробку Свистунівсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища на Полтавщині

Британська Regal Petroleum купила «Аркона Газ-Енергія» за понад $8,5 млн
фото pixabay.com

Британська нафтогазова компанія Regal Petroleum з активами в Україні придбала за $8,63 млн ТОВ «Аркона Газ-Енергія», що володіє ліцензією на дослідницько-промислову розробку Свистунівсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища (Полтавська обл.). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

Перший транш за угодою, яка була закрита сьогодні в результаті підписання з власниками компанії – Ігорем Мичко, Олександром Нещотним, Дмитром Волонцом і Олегом Ольховим угоди про її придбання, позначений в сумі $4,315 млн.

Друга частина виплат дорівнює $2,157 млн і буде перерахована колишнім власникам у разі здійснення певних умов угоди. Йдеться, в тому числі, про задовільне врегулювання претензій третьої сторони до «Аркона» по частині ліцензії. У разі здійснення другого платежу третій транш також в обсязі $2,157 млн піде за другим протягом року.

Ліцензія «Аркона Газ-Енергія» на розробку Свистунівсько-Червонолуцького родовища діє до 18 травня 2037 року.

У повідомленні Regal вказується, наразі ліцензійна ділянка налічує п'ять свердловин, жодна з яких не знаходиться в експлуатації. Затверджені Держкомісією по запасах корисних копалин запаси вуглеводнів ліцензійної ділянки становлять 38 млн барелів нафтового еквівалента (MMboe), зокрема запаси природного газу – 4,9 млрд куб. м, конденсату – 0,86 млн т. Проведений компанією аналіз підтвердив дані показники, в той же час вони не оцінювалися незалежним оцінювачем, відзначили в Regal.

Компанія має намір приступити до визначення плану розробки родовища. Він може передбачати початок буріння свердловини протягом наступних 12 місяців.

Мажоритарним акціонером Regal, якому належить 82,65%, є Pelidona Services Limited (Кіпр) з групи «Смарт-Холдинг». Ще 6,95% акцій належить Pope Asset Management.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті