«Титул» епіцентру коронавірусу від Європи може перейти до США – ВООЗ

«Титул» епіцентру коронавірусу від Європи може перейти до США – ВООЗ

В країні зафіксоване «дуже швидке прискорення» коронавірусу – плюс 9144 випадків за добу

«Титул» епіцентру коронавірусу від Європи може перейти до США – ВООЗ
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49690860303

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що США можуть стати новим епіцентром пандемії коронавірусу через «дуже швидке прискорення» його поширення в цій країні. Про це повідомляє DW.

За останню добу 85% всіх нових випадків інфікування COVID-19 було зафіксовано в Європі та США, з яких на 40% припали на Сполучені Штати.

«Зараз ми спостерігаємо дуже велике прискорення випадків у США, тому вони мають такий потенціал… Вони мають дуже великий спалах, інтенсивність якого посилюється», – зазначила представниця ВООЗ Маргарет Гарріс.

Водночас вона звернула увагу на деякі позитивні ознаки, що заважають поширенню вірусу – серед них більш всеохоплююче тестування, зусилля щодо ізоляції хворих та відстеження їхніх контактів.

За даними ресурсу Worldometers, що відстежує поширення коронавірусної інфекції, станом на 26 березня загальна кількість інфікованих на коронавірус в США склала 69 684 людей, померло від хвороби 1049 пацієнтів.

До цього епіцентром пандемії ВООЗ визначила Європу.

Найбільш постраждалою від коронавірусу країною є Італія, де зафіксована найбільша кількість випадків інфікування та смертей. Зараз ситуація в цій країні потроху починає покращуватися, зазначили у ВООЗ.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп заявив, що хоче «відкрити» США до 12 квітня попри застереження експертів.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло