Захворіло у світі
6,722,408
Померло у світі
393,916
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Boeing відновить випуск 737 MAX до травня – джерела

Boeing відновить випуск 737 MAX до травня – джерела

На плани ще може вплинути коронавірус

Boeing відновить випуск 737 MAX до травня – джерела
фото www.flickr.com/photos/ant-1458/48588407007

Boeing Co планує відновити виробництво авіалайнерів 737 MAX до травня після зупинки на кілька місяців слідом за забороною на польоти після серії катастроф/ Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

Зазначається, що плани щодо відновлення виробництва також залежатимуть від впливу коронавірусу на промисловість та економіку і дозволу від регулятора.

Одне з галузевих джерел повідомило, що Boeing звернувся до деяких постачальників із проханням бути готовими до поставок комплектуючих для 737 MAX в квітні. Інше джерело повідомило, що виробництво планується відновити в травні, а третій – що коронавірус порушує плани Boeing – спочатку вони сподівалися на квітень, але тепер посунули плани на травень.

«Це буде дуже повільний, методичний, систематичний підхід до розігріву лінії і поверненню бригад, – сказав фінансовий директор Boeing Грег Сміт – Пріоритетом номер 1 є відновлення клієнтського парку»

Нагадаємо: напередодні  Boeing оголосила, що закриє основні свої заводи в штаті Вашингтон на два тижні через коронавірус. 

Раніше повідомлялося, що акції Boeing обвалилися через корнавірус і зниження потоку туристів.

Як повідомлялось, Boeing за січень 2020 року не отримала  жодного замовлення на літаки. Востаннє така прикрість з компанією сталась в січні 1962 року. Більшість клієнтів не ризикують замовляти 737 MAX, доки регулятор не «виправдає» його після двох смертельних аварій та знову не дозволять літати.

Комерційні польоти 737 MAX були зупинені в березні 2019. Поверненню літаків в небо може завадити виявлення нової проблеми з програмним забезпеченням 737 MAX, яку було виявлено під час аудиторської зустрічі з регуляторами у лютому цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті