НБУ передав 11 банкам $130 млн готівкою

НБУ передав 11 банкам $130 млн готівкою

Очікується друга партія готівкового долара

НБУ передав 11 банкам $130 млн готівкою
Фото: НБУ

Національний банк (НБУ) отримав із-за кордону партію готівкового долара у $130 млн та обміняв її на безготівкову валюту банків. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Участь у цій операції взяли 11 з 14 банків, які мають статус системно важливих», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що запропонований обсяг готівкової валюти був повністю викуплений банками.

Також у НБУ повідомили, що очікують на другу партію готівкового долара та продовжать проводити операції з обміну банкнот на безготівкову валюту, щоб банки могли безперебійно задовольняти попит  клієнтів на зняття готівки в доларах чи євро. 

Окрім того в регуляторі наголосили, що другий день поспіль НБУ не проводив інтервенцій з продажу валюти.

«Міжбанківський ринок балансується без нашої участі – на рівнях близьких до 28 грн за долар США», – поінформували в повідомленні.

Нагадаємо: впродовж березня резерви НБУ знизились з $26,6 млрд до $24 млрд.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло