Захворіло у світі
6,722,408
Померло у світі
393,916
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
«Енергоатом» хоче стягнути з ГарПок 3 млрд грн

«Енергоатом» хоче стягнути з ГарПок 3 млрд грн

НАЕК через суд намагається стягнути кошти за відпущену в лютому 2020 року електричну енергію

«Енергоатом» хоче стягнути з ГарПок 3 млрд грн
фото www.facebook.com/atom.gov.ua

У Господарському суді м. Київ зареєстровано справу за позовом ДП «НАЕК «Енергоатом» до ДП «Гарантований покупець» про стягнення основного боргу та штрафних санкцій у сумі близько 3 млрд гривень за відпущену в лютому 2020 року електричну енергію. Про це йдеться у повідомлені на сайті НАЕК.

«Оскільки Гарантований покупець порушив умови договору з Енергоатомом в частині своєчасної та в повному обсязі оплати за відпущену електричну енергію, компанія була вимушена обмежити продаж Гарантованому покупцю певного обсягу електричної енергії, а також застосувати своє право на нарахування штрафних санкцій»,- йдеться у повідомленні.

Про цю ситуацію було належним чином проінформовано Гарантованого покупця, регулятора та Мінекоенерго, додали в компанії.

«Енергоатом» наголошує, що неодноразово звертала увагу регулятора та Мінекоенерго на критичну ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії та попереджала про можливість настання у зв’язку з цим обставин, за яких ГарПок буде не в змозі виконувати належним чином умови договору купівлі-продажу електричної енергії, укладеного між ним та «Енергоатомом» у межах виконання спеціальних обов’язків.

Нагадаємо: на початку цього місяця компанія «Енергоатом» зіткнулася з дефіцитом коштів на оплату свіжого палива через борги споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті