Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Діти значною мірою захищені від СOVID-19, що робить їх «прихованими» розповсюджувачами

Діти значною мірою захищені від СOVID-19, що робить їх «прихованими» розповсюджувачами

Частина дітей переносить захворювання без явних симптомів, тому їх важко знайти та ізолювати, щоб зупинити поширення епідемії

Діти значною мірою захищені від СOVID-19, що робить їх «прихованими» розповсюджувачами

Китайські лікарі дійшли висновку, що діти значно краще захищені від небезпечних для здоров’я ускладнень від коронавірусу, але вони можуть розповсюджувати небезпечний вірус самі того не знаючи. Про це повідомляє Bloomberg.

Детальний аналіз 36 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію дітей в китайській провінції Чжецзян показав, що цей вірус мало впливав на їхні верхні дихальні шляхи. Хоча лихоманка, кашель та пневмонія є найбільш розповсюдженими симптомами , приблизно у половини дітей хвороба протікала без явних ознак.

На думку лікарів, які проводили дослідження, вибірка хоч і невелика, але вона «може бути найбільш повним аналізом педіатричних пацієнтів з СOVID-19. Отримані дані свідчать про те, що інфікований дітей,у яких відсутні клінічні ознаки захворювання, складно знайти та ізолювати, щоб зупинити розповсюдження пандемії .

Дітей у віці від 1 до 16 років лікували протягом приблизно двох тижнів принаймні одним противірусним препаратом. Усім пацієнтам, включно із безсимптомними, потрібно було в середньому 10 днів, щоб отримати негативний результатна коронавірус.

Саме вік є одним з найголовніших факторів ризику розвитку важкого перебігу захворювання. За статистикою, майже 15% пацієнтів у віці 80 років помирають після зараження корона вірусом. Хоча деякі діти переносили коронавірус у важкій формі, ризик смерті серед пацієнті до 16 років є надзвичайно низьким. Автори дослідження наголошують, що вражаючою характеристикою COVID-19 є те, що він ушкоджує серце, легені та інші життєво важливі органи, навіть за умови легкого або помірного форм захворювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію