Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Крадії та вандали шкодять телеком-обладнання попри карантин

Крадії та вандали шкодять телеком-обладнання попри карантин

«Укртелеком» фіксує близько 25 крадіжок щодня

Крадії та вандали шкодять телеком-обладнання попри карантин
Фото: iStock

Крадії та вандали не зважають на вжиті в країні карантинні заходи та продовжують масові пошкодження телекомінфраструктури, зокрема оператор «Укртелеком» фіксує близько 25 крадіжок кабелю та обладнання щодня. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Звіти за березень показують 150-160 випадків щотижня. За 6 днів – з 16 по 22 березня було викрадено та пошкоджено понад 14000 метрів телекомунікаційного кабелю різного типу, сотні одиниць обладнання», – йдеться в повідомленні.

У компанії зазначають, що через надзвичайну важливість послуг зв’язку під час карантину працівники «Укртелекому» залишаються на своїх робочих місцях та усувають наслідки дій злодїв.

Коли крадії чи вандали шкодять кабель, без телефону та інтернету лишається велика кількість мешканців прилеглих територій та підприємств.

Бригади національного оператора вимушені одразу виїжджати на місце аварії для діагностики та ремонту.

Залежно від складності, ліквідація аварії триває від годин до тижнів, зокрема через необхідність додатково замовляти кабель чи обладнання.

Нагадаємо: поліція Польщі звернулась до злочинців з проханням утриматись від злочинів на період епідемії. Правоохоронці обіцяють повідомити, коли можна буде повернутись до звичної злочинної діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті