Захворіло у світі
1,007,977 осіб
Померло у світі
52,771 особа
Вилікувалось у світі
210,186 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Держдеп оголосив нагороду в $15 млн за інформацію, яка призведе до арешту Мадуро

Держдеп оголосив нагороду в $15 млн за інформацію, яка призведе до арешту Мадуро

США підозрюють Мадуро і його приспішників у торгівлі наркотиками

Держдеп оголосив нагороду в $15 млн за інформацію, яка призведе до арешту Мадуро
фото DR

Держдепартамент США оголосить нагороду в $15 млн в якості винагороди за інформацію, яка призведе до арешту президента Венесуели Ніколаса Мадуро, глави правлячої соціалістичної партії Венесуели Діосадо Кабелло та ще кількох чиновників найвищого рангу.

Уряд США має намір висунути кримінальні звинувачення в причетності до незаконного обігу наркотиків проти Мадуро і кількох інших чиновників країни. 

«Департамент пропонує винагороду в розмірі до $15 млн за інформацію, що стосується Ніколаса Мадуро. Департамент також пропонує винагороду в розмірі до $10 млн за інформацію, що стосується інших чиновників зі списку», – йдеться в повідомленні Держдепартаменту.

«Займаючи ключові пости в режимі Мадуро, ці особи сприяли відвантаженню наркотиків з Венесуели, включаючи контроль над літаками, що вилітають з авіабази Венесуели, а також контроль за маршрутами наркотиків через порти в Венесуелі», – заявляє Держдеп.

Як повідомляється, в рамках Державної програми в боротьбі з наркотиками (NRP) було притягнуто до відповідальності понад 75 ключових торговців наркотиками з моменту заснування програми в 1986 році. Держдепартамент виплатив понад $130 млн в  якості винагороди за інформацію, яка призвела до цих затримань, йдеться в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію