Захворіло у світі
932,605 осіб
Померло у світі
46,809 осіб
Вилікувалось у світі
193,177 осіб
Захворіло в Україні
794 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Стадіон ФК «Реал Мадрид» стане складом для зберігання медикаментів на час епідемії

Стадіон ФК «Реал Мадрид» стане складом для зберігання медикаментів на час епідемії

Футбольний клуб закликає робити пожертви для швидшого подолання хвороби

Стадіон ФК «Реал Мадрид» стане складом для зберігання медикаментів на час епідемії
фото DR

Стадіон «Сантьяго Бернабеу» перетвориться на склад необхідних медикаментів і медичного обладнання через епідемію  коронавірусу, що розповсюджується в країні. В Іспанії ситуація набула загрозливих масштабів.

На домашньому стадіоні мадридського «Реала» тимчасово буде організований склад медикаментів, продовольства та інших предметів, необхідних для боротьби з поширенням інфекції, повідомляє офіційний сайт «королівського клубу».

Тут будуть зберігатися необхідні предмети або матеріали, після чого вони будуть розподілятися урядом і представниками сфери охорони здоров'я і доставлятися в лікарні, лабораторії і всюди, де в них виникне потреба.

Також клуб запропонує організаціям, особливо пов'язаним зі спортом, майданчик для матеріальних пожертвувань, які будуть спрямовані в органи охорони здоров'я.

«Реал» закликав усіх об'єднатися в боротьбі з пандемією, робити будь-які пожертвування і надсилати їх на «Сантьяго Бернабеу».

В Іспанії зафіксували уповільнення в смертності від коронавірусу. За останні 24 години Іспанія повідомила про ще 655 загиблих від COVID-19. Важливим є те, що ця цифра вже нижче, ніж та, що була в середу.
За останніми даними, оприлюдненими міністерством охорони здоров'я, кількість загиблих в Іспанії становить 4145 осіб. Кількість заражених, станом на 26 березня, в країні складає 56 197 осіб.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію