Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Дружина ексміністра Кожари зізналась у випадковому вбивстві бізнесмена Старицького – адвокат

Дружина ексміністра Кожари зізналась у випадковому вбивстві бізнесмена Старицького – адвокат

Марина Козерод начебто намагалась відібрати пістолет у свого п’яного чоловіка, коли і стався інцидент. Експертиза слідів продуктів пострілів на її руках не виявила

Дружина ексміністра Кожари зізналась у випадковому вбивстві бізнесмена Старицького – адвокат
Леонід Кожара
фото Wikipedia

Захист ексміністра закордонних справ Леоніда Кожари, підозрюваного у вбивстві підприємця Сергія Старицького, каже, що його дружина зізналась у злочині, який стався випадково. Про це повідомляє Українська правда із посиланням на виступ захисників Кожари в Шевченківському райсуді Києва 

Адвокати кажуть, що 25 березня дружина Кожари, Марина Козерод, подала заяву про зізнання у вчиненні кримінального правопорушення, який є казусом, тобто не залежало від її волі.

В прокуратурі, між тим, повідомляється, що її заяву ще не отримували.

Адвокат зачитав частину заяви. У ній йдеться, що Кожара та Старицький в день загибелі останнього відпочивали разом, вживали спиртні напої. Це відбувалось у будинку Кожари та Козерод. «»Атмосфера була невимушеною"», підстав для конфлікту нібито не було.

Ввечері, між 21 та 22 годиною, Старицький нібито був у стані сп'яніння, і в його правій руці Козерод «побачила пістолет». Кожара на той момент нібито  перебував на другому поверсі будинку.

Адвокати не дочитали заяву до кінця, але сказали, що далі Козерод «намагалась відібрати пістолет» у потерпілого.

Також захист каже, що раніше Козерод подавала заяви, в яких просила провести слідчі дії за її участі та говорила, що «може повідомити механізм утворення поранення» вбитого Сергія Старицького.

Водночас, прокурор і представник потерпілих звернули увагу, що це формулювання каже не про визнання жінкою своєї провини, а лише про те, що вона була свідком.

 Пізніше під час засідання прокурор сказав, що експертиза не виявила на руках Козерод слідів продуктів пострілів. Її причетність під час слідства перевірялась, але не була підтверджена.

Нагадаємо:  Леонід Кожара та загиблий за дивних обставин у його будинку 21 лютого підприємець Сергій Старицький на момент інциденту перебували у стані сильного алкогольного сп'яніння.

ЗМІ повідомляють, що смерть наступила в результаті пострілу з пістолета Jericho 941 – нагородної зброї ексміністра Кожари. Примітно, що Кожара любив постріляти, коли вип'є.

Як повідомлялось, 25 березня правоохоронці затримали Кожару за підозрою в умисному вбивстві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті