Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Facebook запускає фактчекінгову програму в Україні

Facebook запускає фактчекінгову програму в Україні

Фейкові новини відтепер будуть маркуватись

Facebook запускає фактчекінгову програму в Україні
фото www.flickr.com/photos/stockcatalog/26405895567

Facebook запускає програму перевірку достовірності контенту в Україні. Партнерами компанії по програмі стануть Stop Fake і VocCheck. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Перевірка буде працювати як в Facebook, так і в Instagram. Програма працюватиме в трьох напрямках: видалення облікових записів і контенту, що порушують стандарти спільноти або рекламної політики Facebook, протидія поширенню фейкових новин і неправдивого контенту, попередження користувачів про те, чи фейковий контент чи правдивий.

Для перевірки контенту партнери мають спеціальний інструмент. Якщо фахівець бачить матеріал в соціальній мережі, який викликає у нього сумнів, він може взяти цю частину контенту і перевірити за допомогою цього інструменту. Це можуть бути безпосередньо пости в Facebook або якийсь сторонній контент на інших майданчиках, наприклад, Twitter, Youtube і т.д.

 Для пошуку контенту Facebook використовує машинне навчання. Особлива увага приділяється відредагованим відео. Окрім того, увага звертатиметься також і на скарги з боку користувачів, тобто якщо пост отримав відповідну позначку, матеріал йде на перевірку. До того ж, партнери можуть превентивно позначати неправдивий контент.

Facebook запускає фактчекінгову програму в Україні

Пресслужба наголошує, шо Facebook видаляє тільки той контент, який може нашкодити користувачам – фізично або якось інакше. Помічений експертом з перевірки фактів контент буде опускатися в стрічці новин нижче, що сповільнить його поширення. Також після такого позначення Facebook буде попереджати людей, які бачать фейковий пост або хочуть їм поділитися, що інформація недостовірна

Компанія наголошує, що повідомляє видавців, які публікують багато неправдивого контенту. Вони позбавляються доступу до таких інструментів, як рекламне просування і монетизація.

Нагадаємо: Facebook оголосив про запуск програми обсягом у $100 млн на підтримку малим підприємствам на тлі закриття владою ресторанів, кафе та спортивних центрів, щоб уповільнити поширення коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті