Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Авіаносець ВМС США терміново повертається на базу через спалах коронавірусу на борту

Авіаносець ВМС США терміново повертається на базу через спалах коронавірусу на борту

США стали країною, в якій найвища у світі кількість випадків COVID-19

Авіаносець ВМС США терміново повертається на базу через спалах коронавірусу на борту
USNI News - US Naval Institute

Атомний авіаносець USS Theodore Roosevelt, що виконує завдання в Тихому океані, повертається на базу на острові Гуам через зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19  на борту.

Для боротьби зі спалахом вірусу авіаносець отримав наказ прибути на Гуам і перевірити всю команду з більш ніж 5 000 моряків на наявність вірусу, повідомив виконуючий обов'язки міністра ВМС США Томас Модлі.

На борту USS Theodore Roosevelt  ще в понеділок було зафіксовано 3 випадки захворювання, а в наступні дні вже як мінімум 30.

«Корабель готовий до оперативних дій, якщо це буде потрібно. Але ми йдемо на Гуам. Ніхто не зможе зійти з корабля, крім як на пірс», – зазначив він.

За даними ВМС США, в даний момент на американському флоті зареєстровано вже 104 випадки захворювання на коронавірус серед моряків.

Нагадаємо, Сполучені Штати вийшли на перше місце в світі за кількістю хворих на коронавірус. За даними університету Джонса Хопкінса, в США на 27 березня нараховується  85 505 хворих. Це більше, ніж в Китаї, де почалося поширення вірусу – там було виявлено 81 782 випадків зараження. В Італії, яка стала епіцентром коронавірусу в Європі, виявлено 80 589 хворих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті