Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
«Роснєфть» несподівано оголосила про припинення діяльності у Венесуелі

«Роснєфть» несподівано оголосила про припинення діяльності у Венесуелі

Компанія стверджує, що в інтересах акціонерів хоче, щоб США зняли з неї санкції

«Роснєфть» несподівано оголосила про припинення діяльності у Венесуелі
фото DR

Російська компанія «Роснефть» оголосила про припинення діяльності в Венесуелі. Всі венесуельські активи вона продала російському уряду, передають Ведомости.

Угоду про продаж було укладено 28 березня. Відповідно до угоди, всі активи «Роснєфті» в Венесуелі будуть продані, закриті або ліквідовані, а торгові операції припинені, повідомила компанія.

Прес-служба уряду підтвердила «Інтерфаксу» інформацію про угоду. Представник «Роснєфті» Михайло Леонтьєв прокоментував виданню, що рішення компанії припинити діяльність в Венесуелі було очікуваним.

«Ми як публічна міжнародна компанія повинні захищати наших акціонерів. Ми це зробили в їх інтересах», – заявив він, відмовившись від більш докладних коментарів.

Раніше США ввели санкції проти двох «дочок» «Роснєфті» – TNK Trading International S.A. і Rosneft Trading, а також проти президента останньої Дідьє Касіміро. Причиною стала торгівля венесуельською нафтою. Мінфін США вказав контрагентам до 20 травня припинити співпрацю з «дочками» «Роснєфті», а також заблокував їх майно.

Зазначається, що санкції мають не постійний характер і призначені для зміни поведінки компанії – вони можуть бути скасовані, якщо «Роснєфть» і її «дочки» зроблять «конкретні дії на підтримку демократичного порядку в Венесуелі», заявляв американський мінфін.

Леонтьєв зазначив, що «Роснєфть» після відходу з Венесуели розраховує, що Вашингтон зніме санкції з її дочірніх компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті