Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Китай заявив, що зупинив епідемію коронавірусу в країні

Китай заявив, що зупинив епідемію коронавірусу в країні

Вчені попереджають про другу хвилю захворювань восени

Китай заявив, що зупинив епідемію коронавірусу в країні
фото Сіньхуа

У Китаї загалом вдалося зупинити поширення коронавірусу COVID-19, заявив представник Держкомітету з питань охорони здоров'я КНР Мі Фен, передає РБК з посиланням на Xinhua.

За його словами, дані на 28 березня свідчать про те, що кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом всередині країни менше 3 000.

При цьому він зазначив, що можливим є нова хвиля боротьби з коронавірусом в Китаї, оскільки  продовжує зростати кількість завезених випадків. У суботу стало відомо про 693 завезених випадки з 42 країн, уточнив Мі Фен.

Тим часом група дослідників попередила владу Китаю про занадто поспішні заходи щодо ослаблення карантину в Ухані і загалом у провінції Хубей, пише HighTech Plus. Заходи з ізоляції населення там пом'якшуються весь останній тиждень. Це помилка, вважають вчені.

Якщо продовжити обмеження до кінця квітня, то другий сплеск заражень можна буде відстрочити до жовтня, що дозволить послабити навантаження на медичні установи і вирівняти криву заражень. У тому, що другий спалах обов'язково буде, вони не сумніваються.

Вчені порадили владі Уханя з обережністю приймати рішення про скасування карантину, тому що це може призвести до передчасного наростання другої хвилі зараження. Якщо ж пом'якшувати заходи поступово, можна буде згладити криву.

Тим часом кількість заражених коронавірусом в усьому світі наблизилася до 180 000, зафіксовано 31 734 летальних випадки, одужали понад 145 000 пацієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті