Прем’єр-міністр розповів, які галузі економіки уряд профінансує в першу чергу

Прем’єр-міністр розповів, які галузі економіки уряд профінансує в першу чергу

Фермери і оборонна промисловість отримають повну підтримку держави

Прем’єр-міністр розповів, які галузі економіки уряд профінансує в першу чергу
фото DR

Галузь сільського господарства не втратить жодної гривні бюджетного фінансування, а кошти, виділені на вугільну галузь, планується навіть збільшити.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в офіційному Телеграм-каналі.

«Після детального перегляду та аудиту всіх бюджетних програм ми плануємо зберегти фінансування у повному обсязі для наших аграріїв та фермерів. Підтримка сільгосптоваровиробників не буде зменшена ні на гривню та складе лише в цьому році 4 млрд грн», – написав прем’єр.

Також повідомляється, що буде збережено фінансування реформи оборонно-промислового комплексу. Наголошується, що витрати на новітні технології та нарощення потужностей для виготовлення оборонної продукції збережено на рівні 2,5 млрд грн.

«Пропонуємо зберегти майже на 100% фінансування будівництва та ремонту доріг в Україні. На розвиток мережі автомобільних доріг – 37,3 млрд грн, а на субвенцію місцевим бюджетам для дорожнього господарство заплановано 21,8 млрд грн», – йдеться в повідомленні Дениса Шмигаля.

Він вказав, що серед програм, які уряд пропонує збільшити – це виділення додаткових 1,6 млрд грн на реструктуризацію вугільної галузі.

«Загальний об’єм програми [фінансування вугільної галузі] пропонуємо встановити на рівні 3,6 млрд грн», – написав він.

Крім цього, глава уряду наголосив на важливості освітніх програм.

«Жодні надзвичайні ситуації не повинні впливати на сферу освіти і науки. Це фундамент, на якому будується майбутнє країни, – наголосив Шмигаль. – У запропонованому проєкті Держбюджету на потреби Міністерства освіти та науки передбачається 126 млрд грн. Тобто, зменшення становить лише 4%, та істотно не зачепить найважливіші державні програми».

При цьому він пояснив, чому фінансування галузі спорту буде суттєво скорочено в цьому році.

«Цього року у світі скасовано або перенесено на наступний рік більшість спортивних змагань. Тому Уряд пропонує дещо скоротити видатки на спорт», – написав він.

Як повідомлялося, Кабмін хоче зменшити видатки на фізкультуру і спорт в Україні, деякі статті витрат будуть скорочені в 20-30 разів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр анонсував значне зменшення зарплат чиновників у зв’язку з «новими пріоритетами» уряду на час пандемії коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло