Захворіло у світі
5,522,931
Померло у світі
346,873
Вилікувалось у світі
2,257,533
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Український стартап Preply залучив $10 млн фінансування

Український стартап Preply залучив $10 млн фінансування

Загалом обсяг залучених коштів перевищив $15 млн

Український стартап Preply залучив $10 млн фінансування
фото www.facebook.com/preplycom

Український стартап Preply, міжнародний EdTech-маркетплейс для вивчення іноземних мов, закрив новий раунд на $10 млн. Про це повідомляє AIN.

Лід-інвестором виступив лондонський венчурний фонд Hoxton Ventures, крім нього в раунд вклалися Point Nine Capital, All Iron Ventures, The Family, EduCapital і Diligent Capita. Також взяли участь кілька ангельських інвесторів: Артур Костен з Вooking.com, екс-генеральний директор Upwork Гарі Сварт, керівник Unity Technologies Девід Хельгасон і засновник Couchsurfing Даніель Хоффер.

Оцінка компанії не повідомляється. Загальний обсяг залучених коштів перевищив $15 млн.

Як повідомив засновник стартапу Preply Кирило Бігай, коронавірус не повинен стати перешкодою для розвитку стартапу, навіть навпаки: через те, що велика кількість людей залишилося вдома, вони витратять вільний час в тому числі на поліпшення свого знання мов.

Компанія збирається використати залучені кошти на посилення своїх позицій на ринках Північної Америки, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та Великобританії. Крім того, Preply відкриє філію в США, стратегічно важливому для проекту регіоні. Зараз у компанії є офіси в Києві та Барселоні.

Також Preply розширює наповнення платформи. Фокус Preply – вивчення іноземних мов. Але компанія активно залучає викладачів з математики, хімії та креативного письма. Для вчителів планують запустити нові інструменти.

Свій попередній раунд, як нагадує видання, стартап закрив в 2017 році.

Нагадаємо: минулого місяця група ICU інвестувала в український стартап з оцифрування голосів Respeecher.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті