Рада не підтримала запропоновані Кабміном зміни до держбюджету

Рада не підтримала запропоновані Кабміном зміни до держбюджету

Рішення підтримали лише 223 парламентарі

Рада не підтримала запропоновані Кабміном зміни до держбюджету
Денис Шмигаль
Фото: УНІАН

Верховна Рада не підтримала проєкт змін до державного бюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279), та відправила його на доопрацювання в Фінансовий комітет. Рішення підтримали лише 223 народні депутати на позачерговому засіданні у понеділок, 30 березня.

Проєкт держбюджету передбачає скорочення видатків на Мінкультури та центральні органи. Витрати на культуру та інформполітику пропонується зменшити на 7,6 млрд грн, до майже 7,9 млрд грн.

Законопроєкт передбачає скорочення витрат на Верховний суд на 110 млн грн – до 2,27 млрд грн; на Конституційний суд – на майже 2,5 млрд грн, до 314 млн грн, витрати на Вищий антикорупційний суд  пропонується скоротити на 82 млн грн, до 291 млн грн.

Також проєкт передбачає скорочення витрат на Офіс генерального прокурора майже на 10,9 млн грн, до 7,5 млрд грн.

Нагадаємо: прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, які галузі економіки уряд планую фінансувати в першу чергу.

Зокрема, галузь сільського господарства не втратить бюджетного фінансування, а кошти, виділені на вугільну галузь, планується навіть збільшити.

Також повідомляється, що буде збережено фінансування реформи оборонно-промислового комплексу. Наголошується, що витрати на новітні технології та нарощення потужностей для виготовлення оборонної продукції збережено на рівні 2,5 млрд грн.

Уряд пропонує виділити додаткові 1,6 млрд грн на реструктуризацію вугільної галузі та встановити фінансування на рівні 3,6 млрд грн.

Крім цього, глава уряду наголосив на важливості освітніх програм.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло