Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
«Forbes.Україна» відновлює свою діяльність

«Forbes.Україна» відновлює свою діяльність

Проєкт буде запущено вже цієї весни

«Forbes.Україна» відновлює свою діяльність
фото DR

Американський журнал може знову відродити свою українську версію – Forbes.Україна. про це повідомляється на офіційному сайті forbes.com.

Журнал «Forbes.Україна» буде перезапущено навесні цього року, а в другій половині 2020 року з'явиться онлайн-видання. «Forbes.Україна» буде виходити десять разів на рік українською та російською мовами. Він буде політично незалежним і буде відповідати найвищим професійним, редакційним і етичним стандартам, встановленими Forbes», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що редактором видання може знову стати Володимир Федорин, який очолював редакцію українського Forbes з 2010 року, а в 2013 році звільнився з цієї посади після того, як групу UMH (видавця «Forbes.Україна») було продано новому власнику Сергію Курченку, бізнесмену з оточення Януковича. Проєкт Forbes.Україна закрився в лютому 2017 року у зв’язку з тим, що американський видавничий дім «Forbes» відкликав у компанії «UMH Group» ліцензію на випуск української версії журналу.

«Я дуже радий повернутися до Forbes, – сказав Володимир Федорин. – Ми збираємося створити приголомшливий продукт для цих буремних часів, допомагаючи українським читачам реалізувати величезний потенціал нашої країни».

Новим видавцем «Forbes.Україна» стане ТОВ «УЯВИ!» Артура Гранца та Володимира Федорина.

«Початок цього проекту збігся із найскладнішим завданням в нашому житті, але я впевнений, що Україна і весь світ подолають це за допомогою бізнесу, який зробить все можливе, щоб підтримати країну та народ», – підкреслив Гранц.

Журналістка Катерина Горчинська, яка працювала над перезапуском Forbes в Україні зі словацькою компанією, розповіла, що угода зі словаками була майже укладена, однак в останній момент зірвалася: «Чому так вийшло, коротка відповідь: їм погрожували. Є відповідь довша, але там швидше деталі про бізнес-клімат і т.п.», – написала вона у Facebook.

Коротко о Forbes Хорошие новости: он в Украине будет. Еще хорошие новости: у него будет отличный главред, с чем его...

Опубліковано Katya Gorchinskaya Понеділок, 30 березня 2020 р.

За словами Горчинської, вона продовжила роботу над перезапуском, зібрала команду та залучила інвесторів, написала «найкращий» бізнес-план, однак в кінці 2019 року в американському видавництві Forbes їй повідомили, що зʼявився новий претендент на ліцензію.

«Критерії вибору були не ясні тоді, але тепер зрозуміло, що вони вибрали людину, яка вже це робила», – зазначила вона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті