США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу

США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу

Кошти підуть на інформаційну кампанію, створення бригад швидкого реагування та ін.

США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу
@USAIDUkraine

Уряд США виділив Україні медичну та гуманітарну допомогу обсягом $1,2 млн, щоб обмежити розповсюдження коронавірусу COVID-19 на території країни. Про це повідомляє український філіал агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у своєму Facebook.

Завдяки виділеним коштам USAID допоможе Україні зміцнити механізми лікувальної діяльності, аби звести до мінімуму ризик подальшої передачі вірусу, попередити й обмежити випадки інфікування у медзакладах, йдеться в повідомленні.

Також кошти підуть на підготовку мережі лабораторій до широкомасштабного тестування на COVID-19, на проведення медіа-кампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу.

Ще один напрям фінансування – допомога в підготовці груп швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих.

Зазначається, що агентство USAID координує свої дії з урядом України, іншими міжнародними партнерами у сфері надання гуманітарної допомоги та з іншими зацікавленими сторонами, аби визначити першочергові напрями використання цих ресурсів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті