Захворіло у світі
5,421,679
Померло у світі
345,223
Вилікувалось у світі
2,175,605
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Зеленський та Меркель обговорили допомогу Україні з боку ФРН у боротьбі з коронавірусом

Зеленський та Меркель обговорили допомогу Україні з боку ФРН у боротьбі з коронавірусом

Сторони домовились витрати частину німецького кредиту на боротьбу з вірусом

Зеленський та Меркель обговорили допомогу Україні з боку ФРН у боротьбі з коронавірусом
фото www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський та канцлер ФРН Ангела Меркель проведли телефонну розмову, під час якої обговорили допомогу Україні з боку Німеччини у боротьбі з коронавірусом. Про це у Twitter повідомив посол України в ФРН Андрій Мельник.

«Сьогодні відбулася 10-а телефонна розмова президента України Володимира Зеленського та федерального канцлера Ангели Меркель. Україна може розраховувати на незмінну потужну підтримку Берліна у боротьбі з пандемією коронавірусу та її наслідками для економіки», – написав він.

Пресслужба ОП зазначила, що сторони обговорили ситуацію довкола поширення коронавірусу у світі, а також практичні заходи, які вживаються в обох країнах з метою протидії пандемії. Було домовлено опрацювати можливість налагодження інформаційного обміну, пов’язаного з пандемією, зокрема в частині медичних стандартів, що впроваджуються для лікування хвороби.

«У контексті можливого збільшення фінансової допомоги Україні на боротьбу з коронавірусом сторони домовилися перенаправити 150 млн євро в межах державного німецького кредиту на відповідні потреби». – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, Меркель позитивно відзначила ухвалення напередодні законів про обіг земель сільськогосподарського призначення та про регулювання банківської діяльності. У цьому контексті вона також наголосила на важливості якнайшвидшого завершення переговорів з МВФ щодо нової програми співпраці. Також ішлося про необхідність виділення додаткового фінансування для України з боку Європейського Союзу та Світового банку.

Нагадаємо: Верховна Рада пізно увечері 30 березня проголосувала за прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті