УЗ почала безкоштовний підвіз медиків

УЗ почала безкоштовний підвіз медиків

Усі витрати компанія бере на себе

УЗ почала безкоштовний підвіз медиків
фото https://www.uz.gov.ua/

«Укрзалізниця» запускає соціальну програму із безкоштовного підвозу медиків службовим поїздами з 31 березня. Про це у своєму телеграм-каналі розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для медиків буде безкоштовним», – йдеться у повідомленні міністра.

Попередній перелік маршрутів та кількість місць, необхідних для перевезення, були розраховані на основі даних від місцевих органів влади.

Криклій пояснив, що підставою для проїзду медиків є службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у медичному закладі. Обов'язковою умовою є також наявність засобів індивідуального  захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

 Розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватиметься органам місцевої влади для доведення до відома працівників медичних установ.

Нагадаємо: напередоні стало відомо, що Київська міська рада виділила 894 млн гривень на доплати столичним медикам, гроші почнуть надходити в квітні. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло