Міністри енергетики США та РФ «продуктивно» обговорили обвал цін на нафту

Міністри енергетики США та РФ «продуктивно» обговорили обвал цін на нафту

Це може стати новим етапом у світовій нафтові дипломатії

Міністри енергетики США та РФ «продуктивно» обговорили обвал цін на нафту
фото www.flickr.com/photos/jbhconsultinggroup/31945317783

Міністр енергетики США Ден Бруєтт та його російський колега Олександр Новак обговорили світові ціни на нафту та зійшлись на необхідності продовжити діалог, залучаючи до нього представників інших великих виробників і споживачів. Про це повідомило Міненерго США, передає Reuters.

Телефонна розмова між сторонами відбулась за добу після того, як про нафтові ціни поспілкуватись між собою лідери двох країн, Дональд Трамп та Владімір Путін. 

Видання зазначає, що «діалог Москви і Вашингтона в сфері енергетики знаменує новий етап у світовій нафтової дипломатії» після розвалу угоди ОПЕК +».

Бруєтт та Новак «провели продуктивний діалог на тему поточної волатильності на світових нафтових ринках», сказала прес-секретар міністерства енергетики США Шейлін Хайнс.

«Бруєтт і Новак обговорили питання змін на енергетичному ринку і домовилися продовжити діалог з найбільшими виробниками енергії та споживачами, в тому числі через G20, щоб відреагувати на безпрецедентний період потрясінь у світовій економіці», – додала вона.

Президент США Дональд Трамп також заявив, що за потреби готовий приєднатися до переговорів про нафту між Росією і Саудівською Аравією.

Нагадаємо: обвал на нафтовому ринку відбувся після зриву угоди ОПЕК+ та обіцянки Саудівської Аравії збільшити видобуток до 13 млн барелів на добу. В цілому ціни на нафту з початку року обвалились наполовину.

Як повідомлялось, нафтопереробні заводи в США та Європі відмовляються купувати додаткові обсяги нафти у Саудівської Аравії, незважаючи навіть на те, що ціни на сировину були знижені.

Державна компанія Saudi Aramco пішла на безпрецедентне зниження цін на СПГ з поставкою у квітні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло