Китай не буде мовчки дивитись, як США «вбивають» Huawei – керівництво компанії

Китай не буде мовчки дивитись, як США «вбивають» Huawei – керівництво компанії

В КНР дізнались про плани США впровадити нові санкції проти телекомгіганта і пообіцяли помститись

Китай не буде мовчки дивитись, як США «вбивають» Huawei – керівництво компанії
фото www.flickr.com/photos/janitors/16103977343

Пекін не буде мовчки дивитись, як Huawei «вбивають» і помститься, якщо США ведуть додаткові санкції проти китайської компанії. Про це CNBC повідомив діючий генеральний директор Huawei Ерік Сюй.

Він наголосив на тому, що китайська сторона негайно вживатиме заходів у відповідь на такі дії США.

«Якщо Китай застосує контрзаходи, руйнівні наслідки для промисловості будуть величезними. Як тільки скринька Пандори буде відкрита, це матиме руйнівний вплив на глобальну екосистему», – підкреслив Сюй.

Сполучені Штати переконують, що обладнання 5G з Китаю може становити загрозу національній безпеці.

Сильна риторика підкреслює потенційну шкоду, яку такі зміни можуть нанести Huawei. Минулого року компанія була вкочена в чорний список США, який обмежував можливості ведення бізнесу американським фірмам з Huawei. Однак певні лазівки дозволили компаніям отримувати компоненти для китайського телекомгіганта.

Днями стало відомо, що високопоставлені чиновники адміністрації ДональдаТрампа погодили нові заходи по обмеженню глобальних поставок чипів для китайської Huawei Technologies. Reuters дізналось, що зміна правил направлена на обмеження продажів чипів для Huawei компанією Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC), яка є найбільшим виробником чипів для підрозділу Huawei HiSilicon.

Телеканал повідомляє, що нові санкції вдарять по «хворим місцям» Huawei. Компанія не випускає власні смарт-годинники. Замість цього, компанія їх розробляє, а виготовляє їх TSMC. Якщо Huawei відрізати від цих поставок, це нанесе компанії значної шкоди. Такі зміни можуть призвести до ескалації напруженості у відносинах між США, Huawei та Китаєм

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло