Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Фаворов залишає посаду глави газового відділу «Нафтогазу» та в.о. гендиректора «Укргазвидобування»

Фаворов залишає посаду глави газового відділу «Нафтогазу» та в.о. гендиректора «Укргазвидобування»

«Нафтогаз» розділяє відділ інтегрованого газового бізнесу на два дивізіони

Фаворов залишає посаду глави газового відділу «Нафтогазу» та в.о. гендиректора «Укргазвидобування»
Фото: Facebook Andrew Favorov

Андрій Фаворов іде з посади директора з інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України», а також з посади тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора «Укргазвидобування» у зв'язку з кадровими змінами, що відбуваються в межах продовження трансформації групи «Нафтогаз». Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Діяльність з видобутку та реалізації газу була об’єднана в один дивізіон на період дії ПСО (покладення спеціальних обов’язків)», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з 1 травня Україна взяла на себе зобов'язання повністю лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам та забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті.

Дія ПСО припиняється, а відтак «Нафтогаз» адаптує структуру до нових ринкових умов та переглядає логіку інтеграції. Повідомляється, що інтегрований газовий бізнес, згідно з планами подальшої трансформації «Нафтогазу», буде розділений на два дивізіони – з видобування та комерційної діяльності, наразі триває їх формування.

У повідомленні наголошується, що під керівництвом Фаворова дивізіон оптимізував програму видобутку газу, запровадив оцінку економічної ефективності інвестиційних програм і продовжив диверсифікацію поставок газу з Європи.

Зазначається, що Україна увійшла в опалювальний сезон 2019-2020 з рекордними запасами газу за останні десять років. Це посилило позицію «Нафтогазу» у переговорах із «Газпромом» щодо транзиту, які завершилися успішно для країни.

«Півтора роки – не той термін, за який варто гучно звітувати. Так, ми втримали видобуток газу, зменшили виробничі витрати. Але, як на мене, головне, що вдалося зробити – це перезавантажити функцію охорони праці та промислової безпеки, ініціювати на всіх рівнях компанії зміни у ставленні до питань безпечного виробництва, цінності життя»  – сказано в повідомленні з посиланням на слова Фаворова.

На посаду тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора «Укргазвидобування» призначений перший заступник гендиректора Олександр Романюк.

Нагадаємо: раніше Фаворов самоізолювався через підозру на коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті