Українці використовують більше інтернет-трафіку у період карантину — Мінцифра

Українці використовують більше інтернет-трафіку у період карантину — Мінцифра

Через віддалену роботу українці стали більше користуватись інтернетом, що викликало збільшення навантаження на мережі телеком-операторів

Українці використовують більше інтернет-трафіку у період карантину — Мінцифра
Фото: flickr.com/photos/governmentofalberta/17092641045

Українці перейшли на віддалену роботу в умовах карантину та стали більше користуватись інтернетом, що викликало збільшення навантаження на мережі телекомунікаційних операторів. Про це повідомляє міністерство цифрової трансформації.

«За словами представників українських точок обміну трафіком, вони збільшують пропускну здатність каналів за запитом провайдерів. І потенціал ще не вичерпаний», – сказано в повідомленні відомства.

Компанія Huawei поділилася з Мінцифрою даними щодо динаміки інтернет-трафіку у період карантину. Найбільш вражені держави (Китай, Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія, Франція) відчули помітне зростання у обсягах фіксованого трафіку:

  • Іспанія – збільшення трафіку майже на 40%
  • Італія – більше 70% при значному зосередженні на онлайн-іграх
  • Німеччина – незначне зростання у 16%
  • Британія – 20-30 % приросту
  • Китай – 70% і більше

У повідомленні зазначається, що спеціалісти відзначали зменшення швидкості у кінцевих абонентів зі зростанням попиту на Netflix, онлайн-ігри та YouTube в період карантину. Через це найбільші стрімінгові платформи знизили якість потокового відео.

Зокрема, Netflix оптимізував усі формати сервісів, що надаються, з метою заощадження пропускної здатності мереж до 25%.

YouTube оголосив, що послуга відеохостингу буде надаватись із застосовуванням стандартної якості за замовчанням для всіх користувачів у Європі протягом 30 наступних днів.

Нагадаємо: додаток від Мінцифри попереджатиме про можливий контакт із хворими на COVID-19.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло