«Нова пошта» закупила для лікарень Чернівців 2000 захисних костюмів

«Нова пошта» закупила для лікарень Чернівців 2000 захисних костюмів

Компанія продовжує активно допомагати в боротьбі з загрозою COVID-19

«Нова пошта» закупила для лікарень Чернівців 2000 захисних костюмів
Фото: novaposhta.ua

«Нова пошта» оплатила пошиття 2000 спеціальних захисних костюмів для лікарів Чернівців. Найближчим часом замовлення буде виконане і засоби індивідуального захисту доставлять у лікарні міста.

«2000 комбінезонів для захисту чернівецьких лікарів на суму 1 млн грн оплатила сьогодні «Нова пошта». Очікуємо поставок на наступному тижні», –  написав міський голова Чернівців Олексій Каспрук на своїй сторінці у Facebook.

Допомога Чернівцям надана в межах ухваленого 15 березня рішення про виділення 25 млн грн на закупівлю медичного обладнання, інвентаря, препаратів і засобів індивідуального захисту для лікувальних закладів України.

«Сьогодні здоров'я та життя мільйонів українців залежать від кожного з нас, зокрема і відповідальної соціальної позиції бізнесу. Найближчим часом «Нова пошта» поставить медичним закладам ще кілька апаратів штучної вентиляції легень. Ми продовжуємо закликати представників бізнесу, волонтерів, громадські організації приєднатися до шляхетної справи, зробити свій внесок і загальними зусиллями забезпечити лікарні країни всім необхідним», – сказала Інна Поперешнюк, співзасновниця «Нової пошти».

Раніше «Нова пошта» вже доставила Полтавській обласній інфекційній лікарні необхідне медичне обладнання, зокрема апарати штучної вентиляції легень, рентгенографічні й УЗД-апарати, засоби захисту, антисептики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло