У Криму вводять карантин через коронавірус

У Криму вводять карантин через коронавірус

Заїхати в Крим зможуть тільки жителі республіки і власники нерухомості в регіоні

У Криму вводять карантин через коронавірус
фото Twitter Крымский мост

У Криму з 2 квітня вводять карантин. Про це 1 квітня на засіданні оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу заявив самопроголошений глава регіону Сергій Аксьонов, передає Коммерсант.

«Щоб купірувати ситуацію, цю проблему, прийнято мною рішення: з нуля годин буде введення карантинних вже заходів. Ми зараз вивіряємо правову ситуацію», – сказав Аксьонов.

Також, за його словами, в ніч з 1 на 2 квітня на Кримському мосту, який з’єднує український півострів з Росією, буде виставлено блокпост.

Буде перевірятися весь автотранспорт, що в'їжджає на півострів. Аксьонов також пояснив, що його розпорядження про карантин буде «віддзеркалювати найжорсткіші заходи», прийняті в Росії.

Заїхати в Крим без перешкод зможуть тільки жителі республіки і власники нерухомості в регіоні.

Аксьонов також припустив, що рішення про обмеження через коронавірус буде продовжено ще на один тиждень.

Напередодні в Росії схвалили пакет «антивірусних» законопроектів: уряд отримає право вводити режими підвищеної готовності і надзвичайної ситуації, а також розширені повноваження для дії в умовах цих режимів. Посилюється або знову вводиться адміністративна і кримінальна відповідальність громадян за порушення карантинних обмежень, а також за поширення завідомо неправдивої інформації в умовах НС.

Нагадаємо, в Криму завели кримінальну справу на чоловіка, що заразив інших коронавірусом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло