Terrasoft Ukraine надає безкоштовну підписку для організацій, що борються з COVID-19

Terrasoft Ukraine надає безкоштовну підписку для організацій, що борються з COVID-19

Система допоможе налагодити комунікації, спростити і прискорити роботу із збільшеним потоком запитів

Terrasoft Ukraine надає безкоштовну підписку для організацій, що борються з COVID-19

ІТ-компанія Terrasoft Ukraine, виробник корпоративного програмного забезпечення класу CRM, BPM і low-code, надає безкоштовну підписку на продукт Customer Center Creatio терміном на 6 місяців для організацій, які активно залучені до боротьби з пандемією COVID-19, повідомляє компанія в своєму прес-релізі.

Як зазначається у повідомленні компанії, умови поширюються на заклади охорони здоров’я, благодійні або волонтерські фонди, урядові та інші організації, які працюють, щоб зупинити поширення чи пом’якшити наслідки COVID-19. Система допоможе налагодити комунікації, спростити й прискорити роботу зі зверненнями, а також оптимізувати ресурси.

«Інструменти Creatio допоможуть швидше опрацьовувати нові запити. Система охоплює готову функціональність для прийому звернень з різних каналів, їхньої реєстрації, пріоритизації, маршрутизації й опрацювання. Крім того, в системі є вбудовані інструменти для роботи з поштою, дзвінками та іншими каналами комунікацій, платформа для налаштування інтерфейсу і процесів роботи користувачів, а також безліч інших інструментів, які допоможуть організаціям швидше налагодити нову схему роботи», – підкреслюють у Terrasoft Ukraine.

Нагадаємо, кіберспортивна компанія WePlay! Esports придбала три апарати ШВЛ для лікарень України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло