Компанія WePlay! Esports придбала три апарати ШВЛ для лікарень України

Компанія WePlay! Esports придбала три апарати ШВЛ для лікарень України

Апарати штучної вентиляції легень поїдуть у лікарні Хмельницького, Кропивницького та Києва

Компанія WePlay! Esports придбала три апарати ШВЛ для лікарень України
фото DR

Засновники компанії зі створення кіберспортивних продуктів WePlay! Esports пожертвували майже 3 млн грн на придбання медичного обладнання, йдеться в прес-релізі.

Зазначається, що компанія закупила два апарати штучної вентиляції легень Graphnet TS вартістю 850 000 грн кожен та GRAPHNET ADVANCE вартістю 1,2 млн грн, які виготовляє американська компанія Tecme. Апарати  універсальні – мають дихальний контур та камеру зволожувача для дорослих і дітей.

Апарати ШВЛ Graphnet TS отримають Хмельницька міська дитяча лікарня та обласна дитяча лікарня у місті Кропивницькому. GRAPHNET ADVANCE працюватиме у Київській міській клінічній лікарні №9.

«Потреби медичних закладів зараз дуже великі, від медичних засобів та дезінфектантів, і до технологічного дорогого обладнання. Ми вирішили сконцентрувати свою увагу саме на обладнанні, адже воно буде рятувати життя людей і після пандемії», – додає CBDO компанії WePlay! Esports Юрій Лазебніков.

«Соціально відповідальний бізнес – це про справи. Ми виділили ресурси, щоб допомогти медикам рятувати якомога більше людей під час пандемії вірусу, – розповідає CEO esports-компанії WePlay! Esports Олег Крот. – І закликаємо якомога більше підприємців долучатися до ініціатив українського бізнесу з боротьби проти коронавірусу».

З 20 по 26 березня компанія WePlay! Esports провела WeSave!Charity Play – міжнародний кіберспортивний онлайн-марафон з Dota 2 для збору коштів на створення вакцини проти коронавірусу. Організаторам вдалося зібрати понад $68 000, до них компанія долучила власні $120 000. Кошти передадуть у міжнародні фонди CEPI та Global Giving.

Нагадаємо, iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень.

Як повідомлялося, Mind запускає проект про боротьбу бізнесу з епідемією коронавірусу, у ньому ми розповідатимемо про благочинні ініціативи українських компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті