Мережа «Сільпо» виділила 100 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

Мережа «Сільпо» виділила 100 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

На ці кошти закуплять обладнання для лікарень та засоби захисту медиків

Мережа «Сільпо» виділила 100 млн гривень на боротьбу з коронавірусом
фото DR

Українська мережа супермаркетів «Сільпо» виділила 100 млн грн для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів з коронавірусом, та засобів медичного захисту – масок і захисних костюмів.

«Як відповідальний бізнес, ми не можемо залишатися осторонь ситуації, – зазначив Олександр Прядухін, директор з роздрібної торгівлі мережі «Сільпо».

Понад 13 млн гривень уже використано для закупівлі 12 апаратів штучної вентиляції легенів HAMILTON швейцарського виробництва.

Після надходження в Україну це обладнання спрямують до лікарень Київської, Вінницької, Кіровоградської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Наголошується, що у консультаціях з Міністерством охорони здоров’я «Сільпо» опрацьовує найбільш ефективні сценарії розподілу допомоги.

«Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована у 1998 році. Станом на лютий 2020-го нараховує 260 супермаркетів. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group. Власник – Володимир Костельман.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло